Dwarsligger
Nederlands

Familie op de vlucht

Diney Costeloe (auteur), Lia Belt (vertaler)
+1
Familie op de vlucht
×
Familie op de vlucht Familie op de vlucht
In de reeks:
Dwarsligger 720 is Familie op de vlucht, een hartverscheurend verhaal van bestseller-auteur Diney Costeloe, bekend van De verloren kinderen en Het meisje zonder naam. Voor de fans van Lucinda Riley, Santa Montefiore en Sarah Lark. Duitsland, 1937. Naarmate de nazi’s het land verder in hun greep krijgen, wordt Joden het leven steeds moeilijker gemaakt. Er komen wetten die hun verbieden op bepaalde
Titel
Familie op de vlucht
Auteur
Diney Costeloe
Vertaler
Lia Belt
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Engels
Oorspr. titel
The runaway family
Uitgever
[Amsterdam]: Dwarsligger, copyright 2021
581 p. ; 12 cm
ISBN
9789049808594 (paperback)

Andere formaten:

Suggesties