E-boek
Nederlands
Andere formaten
Toegankelijke formaten:
Voor de liefhebbers van Jane Austen en Downton Abbey Het is 1899, een roerige tijd vol verwarring, sociale onrust, oorlog en economische malaise. Aristocraten vergaren en verliezen fortuinen. Ook de familie Dilberne staat op de rand van een faillissement maar houdt de schijn op, vooral omdat graaf Dilberne, die goed bevriend is met de kroonprins, op een ministerspost hoopt. Er worden snode planne
Titel
Macht der gewoonte
Auteur
Fay Weldon
Vertaler
Gerda Baardman Tjadine Stheeman
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Engels
Oorspr. titel
Habits of the house
Uitgever
Amsterdam: Atlas Contact, 2012
304 p. (ePub2, 611033 bytes)
ISBN
9789025439729
CloudLibrary
3h9xkg9

Andere formaten:

Toegankelijke formaten:

Over Fay Weldon

CC BY-SA 3.0 - Foto van/door Mogens Engelund

Fay Weldon (Alvechurch, 22 september 1931) is een feministisch Engels schrijfster. Haar boeken gaan vaak over vrouwen die door de patriarchale structuur van de samenleving in het nauw komen.

Fay Weldon werd in 1931 in Engeland geboren als Franklin Birkinshaw, in een literaire familie: zowel haar grootvader Edgar Jepson als haar moeder Margaret (onder het pseudoniem Pearl Bellairs) waren schrijver. Vijf weken na haar geboorte gingen zij en haar moeder terug naar Nieuw-Zeeland. Weldon woonde tot haar veertiende in Auckland, waar haar vader dokter was, maar na de scheiding van haar ouders vertrok Weldon met haar moeder en haar zus Jane naar Engeland. Ze zag haar vader nooit terug.

Weldon ging naar de Universiteit van St. Andrews in Schotland, waar ze psychologie en economie studeerde, maar vertrok naar Londen toen ze een kind had gekregen zonder getrouwd te zijn. Kort daarna trouwde ze met Ronald Bateman, een 20 jaar oudere leraar, en verhuisde naar Acton i…Lees verder op Wikipedia

Suggesties