E-boek
Nederlands

Als de dood

Peter James (auteur), Lia Belt (vertaler)
'Als de dood' van Peter James is deel 10 in de thriller-serie rondom inspecteur Roy Grace. Roy Grace figureerde voor het eerst in de hittitel 'Doodsimpel'.Voor de fans van Lee Child, Ian Rankin en Inspector Morse. Online dating, stalken, en obsessie; ingrediënten voor een steengoeie thriller. Via een online datingsite ontmoet Red Westwood haar nieuwe liefde. Maar gaandeweg hun relatie blijkt de ma
Titel
Als de dood
Auteur
Peter James 1948-
Vertaler
Lia Belt
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Engels
Oorspr. titel
Want you dead
Uitgever
Utrecht: De Fontein, 2015
1 digitaal bestand
ISBN
9789026137112
CloudLibrary
7eqvp89

Andere formaten:

Over Peter James

CC BY-SA 3.0 - Foto van/door Georges Seguin (Okki)

Peter James (Brighton, 22 augustus 1948) is een Britse auteur en filmproducent. Zijn recente werk bestaat uit de Roy Grace-serie, misdaadromans over een rechercheur uit Brighton.

Bibliografie

Roy Grace-serie

  • Dead Simple (Doodsimpel) (2005)
  • Looking Good Dead (De dood voor ogen) (2006)
  • Not Dead Enough (Op dood spoor) (2007)
  • Dead Man's Footsteps (Op sterven na dood) (2008)
  • Dead Tomorrow (Ten dode opgeschreven) (2009)
  • Dead Like You (Doodskus) (2010)
  • Dead Man's Grip (Dodemansrit) (2011)
  • Not Dead Yet (Schijndood) (2012)
  • Dead Man's Time (Doodsklok) (2013)
  • Want You Dead (Als de dood) (2014)
  • You Are Dead (Tot in de dood) (2015)
  • Love You Dead (Dodelijke aff…Lees verder op Wikipedia

Suggesties