Sophie Hannah ‘Alles op het spel’ is de nieuwe thriller van de koningin van de Britse spanning. Tot haar grootste fans behoren Nicci French en Simone van der Vlugt. Naast haar serie met Charlie & Simon in de hoofdrol, is ‘Alles op het spel’ een standalone. Sophie Hannah schreef de meest recente ‘Agatha Christie-boeken’ en is ideal voor de fans van Nicci French en SJ Watson. Justine verhuist me
Titel
Alles op het spel
Auteur
Sophie Hannah
Vertaler
Anna Livestro
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Engels
Oorspr. titel
A game for all the family
Uitgever
Utrecht: De Fontein, 2016
ePub2
ISBN
9789026140372
CloudLibrary
3kaay89

Andere formaten:

Over Sophie Hannah

CC BY-SA 4.0 - Foto van/door Edwardx

Sophie Hannah (Manchester, 1971) is een Britse auteur van thrillers, kinderboeken, romans en poëzie.

Levensloop

Hannah is de dochter van een hoogleraar politicologie en een jeugdboekenschrijfster. Haar eerste gepubliceerde werk was het kinderboek Carrot the Goldfish (1992). Tussen 1993 en 2007 publiceerde ze tien poëziebundels, waarvan het merendeel verscheen bij uitgever Carcanet Press. Ook vertaalde ze twee boeken van Tove Jansson uit de Mumintrollet-serie in het Engels. Van 1997 tot 2001 was ze verbonden aan twee universiteiten, respectievelijk Cambridge (Trinity College) en Oxford (Wolfson College).

In 2006 publiceerde ze voor het eerst een boek voor volwassenen, Little Face, een psychologische misdaadroman. Er werden 100.000 exemplaren van verkocht, en in de jaren daarna verscheen nog een tiental misdaadromans, waaronder The Monogram Murders (2014), een detectiveroman met Hercule Poirot, de Belg…Lees verder op Wikipedia