Daisy
Dutch

Stil bloed : een Liese Meerhout-thriller

Toni Coppers (author), Greet Pernet (narrator)
+1
Stil bloed : een Liese Meerhout-thriller
×
Stil bloed : een Liese Meerhout-thriller Stil bloed : een Liese Meerhout-thriller

Stil bloed : een Liese Meerhout-thriller

In series:
In Oostende wordt de directeur van een onderzoekscentrum vermoord teruggevonden. Er ligt een eenvoudig poppetje op de plaats van de misdaad. Drie maanden eerder werd in Brussel een journalist op dezelfde manier omgebracht. Commissaris Liese Meerhout vertrekt naar Oostende om de zaak uit te spitten. Al vrij snel na haar aankomst wordt de negentienjarige dochter van een welgesteld zakenkoppel ontvoe
Title
Stil bloed : een Liese Meerhout-thriller
Author
Toni Coppers
Narrator
Greet Pernet  (inlezer)
Language
Dutch
Distributor
Brussel: Luisterpunt, 2012
1 cd
Playing time
8:03
Original publisher
Manteau
Note
Stem: Vrouw Vlaamse stem

Other formats:

Reviews

Twee moorden, in Oostende en in Brussel, vormen de opmaat voor deze thriller, waarin de ietwat chaotische commissaris Liese Meerhout (weer) een rol speelt. De moorden worden gevolgd door de ontvoering van de dochter van een rijke transporteur. Taai speurwerk, de hulp van een professor in de natuurgodsdiensten en de intuïtie van Liese leggen het verband tussen de drie gebeurtenissen bloot. Op de achtergrond speelt dat Liese zwanger is van haar vriend Simon de Vere, die het vaderschap niet ziet zitten. Het verhaal zit goed in elkaar en geeft een inkijkje in de wereld van de recherche, waarin afgunst en haantjesgedrag een rol spelen. Niet alleen de hoofdpersonen, maar ook de andere betrokkenen in deze zaak worden goed geportretteerd. De auteur weet de spanning tot het einde, letterlijk in een race tegen de klok, goed op te voeren. De vijfde thriller rond Liese Meerhout; verschillende kwamen in aanmerking voor nominaties. Voor liefhebbers van Sabine Thiesler, Ingrid Oonincx, Anne Holt, Es…Read more

Suggestions