Livre
Néerlandais

‘Meeslepend en romantisch – een perfect vakantieboek.’ Rachel Hore

Een heerlijke roman over liefde en familiegeheimen tegen de achtergrond van de mooie, mysterieuze Zuid-Engelse kust

Voor de lezers van Rachel Hore en Kate Morton

Het schitterende, imposante huis dat boven op een klif in Cornwall staat, betekent voor elk van de drie vrouwen van de familie Trewi

Sujet supplémentaire
Familie, Cornwall
Titre
Het pad naar de zee
Auteur
Liz Fenwick
Traducteur
Harmien Robroch
Langue
Néerlandais
Langue originale
Anglais
Titre original
The path to the sea
Éditeur
Amsterdam: Boekerij, © 2020
382 p.
ISBN
9789022586754 (paperback)

Commentaires

Liz Fenwick schrijft romans met het landschap van Zuid-Engeland als decor. Dit is hier ook het geval. Lottie Trewin en haar moeder Diana hebben geen hechte band. Toch komen zij samen naar het familiehuis dat in Cornwall staat om afscheid te kunnen nemen van oma Joan die ernstig ziek is. Al gauw wordt duidelijk dat de fijne jeugdherinneringen van Lottie in schril contrast staan met de verzwegen trauma’s waar Diana mee rondloopt. Tijdens het verblijf in Boskenna komen geheimen boven tafel die de sleutel blijken te zijn voor de moeizame onderlinge verhoudingen. De lezer leert de vrouwen goed kennen omdat zij alle drie afwisselend aan het woord komen. De karakterschetsen zijn goed gedaan; je merkt waar het tussen hen mis gaat. Uit de prettig leesbare schrijfstijl klinkt de ervaring van de auteur door. Omdat er echter aan het begin van het boek al veel aanwijzingen worden gegeven over wat er zich heeft afgespeeld, is er geen sprake van een spanningsopbouw. Het zwijgen van de vrouwen moet d…Lire la suite